Nejvýhodnější ceny energií pro Vaše SVJ

Zjistíte:
- jak spráně vybrat dodavatele elektřiny a plynu
- rady jak na úsporu vody v běžné domácnosti
- hlavní výhody jak ušetřit

Co získáte ? Příklad jednoho z bodů:

"1. Současný trh nabízí několik desítek dodavatelů elektřiny. Jak se v této nabídce orientovat a podle čeho si dodavatele elektřiny vybrat...?"

Dodávky energií jsou důležitou veličinou pro každého z nás a tak je nutné mít služby od dodavatelů nastavené co nejpříznivěji, aby nás směřovaly k energetickým úsporám. Samozřejmostí je spolehlivost a garance poskytování služeb. 

Vaši poptávku předáme osvědčeným firmám v oboru, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Můžete se podívat na reference, které Vám řeknou více. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Jak probíhá zadání poptávky?

  • Je to jednoduché, vyberete si dodavatele, o každém je napsána výstižná charakteristika a region působnosti. Pokud nejsou uvedeni (probíhá aktualizace), nevadí, využijte poptávkový formulář.
  • My všechny informace zkontrolujeme a předáme našemu partnerovi.
  • Partner zajistí další potřebnou komunikaci přímo s Vámi. Tím se rozeběhnou mlýnská kola k úspěšné realizaci celé poptávky.

Proč vybrat právě nás?

Odlišujeme se tím, že poskytujeme komplexní služby zaměřené přímo na SVJ a BD - informační portál, poradenství a tištěný rádce. Naše práce je předávat Vám kvalitní informace.


Reklama

  1. Výhody
  • zkušenosti s termovizním měřením a měřením vlhkosti v domech a s konkrétními návrhy na řešení problémů s úniky tepla, vlhkostí a plísněmi v domech
  • výpočty a návrh úspor energie v domech - výpočet úspor energie a úspor nákladů na energie před realizací úsporného opatření v domě - podklad pro rozhodování o rekonstrukci domu
  • průkazy energetické náročnosti budov dle zákona

2. Region působnosti

  • Primárně Plzeň a Plzeňský kraj, ale realizujeme zakázky v podstatě po celé ČR

3. Reference - klikněte pro náhled

Reference 1
Reference 2
Reference 3

Co pro Vás děláme?

Zkontaktujeme za Vás ověřené a solidní firmy, se kterými máme navázané partnerství a mají prokazatelné zkušenosti v oboru bytových domů, které jsou podloženy referencemi.

Nevíte si rady?

Zavolejte nám a rádi Vám pomůžeme nebo nám napište.
Kontakt: 731 656 601 , eliska@svj-info.cz

Těší se na Vás Eliška Kollárová


Zadat nezávaznou poptávku

Plánujete nějakou akci u Vás v domě? Vyplňte, prosím, následující pole formuláře. Vaši poptávku předáme spolupracujícím firmám, které Vám předloží nabídku na požadované služby nebo dodávky. Vše je pro Vás zcela zdarma!

Mediální partner

BMCO s.r.o. je vydavatelem Praktického rádce pro SVJ , který vychází v tištěné podobě v oborově největším nákladu. K dispozici je i elektronická verze zdarma. Díky tomu jsme společně s partnery projektu schopni zajistit kvalitní efektivní řešení a informace za výhodných podmínek.